Аромати

Не треба в зайвий раз нагадувати, аромати відіграють велику роль в нашому житті. Тому треба поставитися до вибору ароматів особливо прискіпливо. Так, часто бувають такі керівники, які вважають, що їхня думка найвища та найправильніша. Але тут як раз спрацьовує той варіант, коли на колір і смак товариш не всяк. Краще, коли вибір ви зробите всім колективом.

Запахи можуть діставати з глибин пам’яті приємні і не дуже спогади, деякі можуть розслаблювати та заспокоювати, а інші навпаки збуджувати і бадьорити. Вірно підібраний аромат для освіжувача з вашим логотипом здатний створити позитивну асоціацію саме з вашим брендом чи компанією. Це окрім того, що ароматизатор сам по собі є доволі приємний й оригінальний подарунок.

В нашому арсеналі є понад 300 протестованих і затверджених ароматів провідних світових виробників, насамперед Франції та Іспанії. Тому, в будь-якому випадку, буде з чого обрати. Зазначимо, що за 10 років нашої роботи з цього величезного числа в 90% випадках вибір припадає на лише 7 ароматів.

Найпопулярніші аромати 2018 року

        

Ексклюзивні аромати 

               

Інші аромати