Ароматизатори для промо-акцій

Під час рекламних кампаній або виборчих перегонів особливо важливо запам’ятатися креативом. Тим більше, що звичайна реклама лише дратує людей і працює тільки на користь вузької групи осіб.

Інформація, розміщена на ароматизаторах, запам’ятовується не тільки на візуальному рівні, але й на рівні ароматів. Тому завжди, відчуваючи цей аромат, на згадку приходитиме саме образ з ароматизатора.

Корисні. Цікаві. Яскраві. Бюджетні.

КОРИСНИЙ

Отримувати подарунки завжди приємно. Особливо, коли це не просто ручка чи якась стінгазета, а корисний, й, головне, якісний предмет, що обов’язково підсвідомо підскаже в потрібний час про корисність та якість саме такого вибору.

ЯСКРАВИЙ

На якості економити не можна. Бо неякісний агітаційний матеріал підсвідомо може сказати про неякісність вибору. Ми працюємо з 2008 року і знаємось на цьому дуже добре.

БЮДЖЕТНИЙ

Ароматизатори з логотипом чи послугою працюють надзвичайно ефективно! Адже інформацію на них точно бачитимуть та відчуватимуть тисячі ваших потенційних споживачів або виборців. При цьому вартість такого ароматизатора, що працює кілька тижнів на уяву споживача, співставна з вартістю кліка на рекламу в інтернеті, яку побачили, і за пару секунд просто закрили назавжди.

Термін виготовлення від 3 днів.

Вартість виготовлення залежить від кількості кольорів та накладу.

Спеціальні умови для рекламних агенцій-партнерів

ЗАМОВИТИ ВИРОБНИЦТВО або ПОСТАВИТИ ПИТАННЯ