Дякуємо нашим друзям. Вілла Олекси. Східниця

Дякуємо нашим друзям з одного з найкращих бальнеологічних курортів Європи Вілла Олекси. Східниця , що знаходяться відповідно у Східниці (Львівська область) за теплі слова.

І раді повідомити, що всі друзі, які підписані на нашу сторінку в Facebook, отримають кешбек живими грошима в розмірі 10% від вартості бронювання свого відпочинку на цій чудовий віллі посеред українських Карпат. Отримувати подарунки завжди круто! Так, і не забудь вподобати нашу сторінку, якщо досі цього не зробив, поставити лайк та розповісти про це друзям. Адже файні новини розповідати приємно!

Східниця чудова! І вона чекає на тебе, твою сім’ю та твоїх друзів. Дивовижна природа, цілющі мінеральні води з джерел, що б’ють то тут, то там, гірські річки, долини… Це круті місця для найкращого спокійного відпочинку в колі друзів чи всієї родини. А Вілла Олекси. Східниця — це один з двох на вибір чудових двоповерхових будинків, з максимальним розміщенням до 6 або або 10 осіб відповідно за приголомшливою вартістю, що дорівнює вартості розміщення в хостелі десь при дорозі.

VIPFRESH запрошує вас і ваших друзів до Вілла Олекси. Східниця!