Головна

head3

В час не найсприятливіших фінансових обставин або навпаки на піку популярності не можна забувати про те, аби нагадати про себе своїм старим і новим клієнтам. Бо старі можуть забути, а нові можуть не дізнатися. Тож обов’язково нагадайте про себе! А ми в цьому вам допоможемо!

ok Довгосторокове партнерство та заслужена довіра – секрет успіху VIPFRESH.

ok VIPFRESH означає більше, ніж виробник освіжувачів. Ми вносимо індивідуальний вклад у майбутній успіх наших клієнтів.

ok Ми відповідаємо за продукцію, яку пропонуємо.

ok Ми докладемо усіх зусиль для підтримання статусу найкращого ароматного партнера.

Розробимо й виготовимо на замовлення!

Найкращий вибір реклами на освіжувачах для автомобіля з вашим логотипом чи товарним знаком. У разі необхідності навіть з індивідуальним ароматом. Ваші партнери та клієнти гідно оцінять ваш вибір. Основною перевагою є двостороннє нанесення логотипу, товарного знаку на ароматизаторах повітря. Для обробки освіжувачів застосовуються стійкі парфумні запашки відомих виробників Франції та Іспанії.

У чому ж переваги освіжувачів як способу реклами?

bullet ароматизатори з логотипом є одним з найдешевших видів реклами;

bulletінформація на освіжувачах запам’ятовується як візуально, так і через запахи;

bulletавтомобільний освіжувач – це насамперед освіжувач повітря, і тільки потім рекламний носій;

bulletспробуйте дарувати замість ручок, блокнотів, листівок і флаєрів ароматизатор повітря. Такий спосіб реклами миттєво знайде своє застосування! Налаштуйте ваших потенціальних клієнтів на позитивний лад!

podlogka-50_2

Готовий виріб виглядає як віддрукований і оброблений ароматичною речовиною висококапілярний картон. Освіжувач укомплектовано стрейч-ниткою, брендованою підкладинкою з інформацією відповідно до Закону України “Про захист прав споживачів” та упаковано в герметичний трьохшовний пакетик.

Наші клієнти задоволені вибором! Гнучка система знижок. Доставка в будь-який куточок України, крім АР Крим і тимчасово окупованих територій.