Форми та вимоги до макетів

Форма ароматизатора може бути будь-якою.

Так, можна зробити ароматизатор за індивідуальною формою. Головна умова — ширина й висота не має перевищувати 75мм * 105 мм. Можна зробити й за більшими розмірами, але тоді нам доведеться змінювати упаковку, що викличе значне здорожчання.

Виробництво автомобільних ароматизаторів за індивідуальною формою збільшить загальну вартість на виробництво на 3200,00 грн. (з урахуванням ПДВ).

Але можна безкоштовно використати одну з наших існуючих форм. Їх понад 40.

Геометричні фігури

Машинки

Чоловічки

Герби, сердечко, футбольна форма

Спеціальні форми

можна просто зараз, натиснувши тут. 

Але ми маємо застерегти, що це можливо виключно з нашого письмового дозволу, оскільки права на використання цих форми захищено згідно чинного законодавства.

Незаконне використання відповідно зареєстрованих промислових зразків та візуальних зображень може стати причиною судових позовів.

  • Макети приймаються до друку у векторних форматах Coreldraw до 18ї версії включно. Файли в інших форматах, зроблені в Word, Excel, Powerpoint, Autocad, макетами не вважаються.
  • Дрібні елементи в макеті не мають бути менші за 0,5 мм аналогічно з пробільними елементами в плашках.
  • Всі кольори мають бути в колірній моделі CMYK.
  • Всі використовувані шрифти мають бути переведені в криві, якщо буде потрібна подальша правка тексту, шрифти мають бути прикладені до макету.
  • Інформаційну частину публікації (текст, телефони, адреси тощо) не розміщуйте ближче
    4 мм від краю.
  • Увага! Замовник несе відповідальність за зміст зображення, юридичну правомірність використання логотипів, назв компаній та брендів, за неналежну інформацію та інше згідно чинного законодавства України.

Розробка та доопрацювання макетів

Розробка макетів коштує від 500 гривень і залежить від складності проєкту. Вартість розробки макету буде відмінусовано від вартості виробництва в разі постановки в роботу протягом 5 робочих днів.

Для ознайомлення з поставленим технічним завданням та прорахуванням вартості розробки макету натисніть на зручний канал зв’язку, і розпочнімо діалог просто зараз: