Повернення товару

Ця сторінка стосується виключно товару, придбаного в онлайн-магазині на нашому сайті.

Споживач — фізична особа, суб’єкти господарювання (ФОП, ТОВ тощо).

Повернення товару здійснюється відповідно до Закону України «Про захист прав споживачів». У період 14 днів, не враховуючи дня покупки, можна оформити повернення товару за умов:
• товар не був у експлуатації;
• збережені всі пломби та ярлики;
• цілісність комплекту та упаковки не порушена;
• збережений документ, який підтверджує оплату;
• виріб не належить до переліку товарів неналежної якості, повернення яких обмежено рішенням Кабінету Міністрів України (постанова від 19 березня 1994 року №172).

  1. Погодьте повернення – Залишіть звернення на електронну пошту info@vipfresh.ua. Опишіть причину повернення товару. Дочекайтеся від сервіс-менеджера підтвердження відправки.
  2. Надішліть нам товар – Підготуйте товар, копію чека або квитанції або видаткової накладної, заповнену Заяву на повернення. Оплата доставки товару за рахунок відправника (Покупця).
  3. Повідомте нам, що Ви здійснили повернення – повідомте сервіс-менеджера, від якого була отримана інформація про повернення електронною поштою – надішліть фото експрес-накладної кур’єрської служби, в листі вкажіть свої дані, номер замовлення, номер експрес-накладної кур’єрської служби і причину повернення. Переміщення відправленої посилки Ви можете відстежувати на сайті перевізника.
  4. Чекайте повернення грошей – наш співробітник огляне товар на предмет експлуатації. Якщо товар відноситься до технічноскладного, продавець залишає за собою право вимагати проведення діагностики товару в умовах уповноваженого виробником сервісного центру.
    За умови оплати товару через кур’єрську службу (післяплата) – повернення грошей буде здійснено протягом 7-21 банківських днів через відділення «Укрпошти». Покупцеві прийде СМС на вказаний номер телефону з номером нарахування, за яким він зможе отримати гроші на «Укрпошті».
    За умови оплати товару банківською платіжною картою на сайті – повернення грошей буде здійснено протягом 7 банківських днів на карту, з якої була проведена оплата. Термін повернення грошей за товар не має перевищувати 30 днів від дня отримання товару та заяви на повернення. Повернення товару, який був придбаний та оплачений в інших магазинах, не допускається.